Belediye Başkanımız Hamza Şayir´den Ramazan Ayı Mesajı

Orjinal Resim

Belediye Başkanımız Hamza Şayir Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Hamza Şayir Ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajında; Ramazan ayının sağlık bereket ve huzur getirmesini diledi. Belediye Başkanımız Hamza Şayir; özellikle ülkemizde yaşanan ve “Asrın felaketi” olarak nitelendirilen büyük depremin ardından zor günler geçiren ülkemizin Ramazan ayında huzura kavuşmasını temenni ettiğini ifade ederek şunları kaydetti:

“Onbir ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Deprem nedeniyle buruk bir şekilde karşıladığımız Ramazan ayının yaraların sarılmasına, huzur ve güzelliklere vesile olmasını diliyorum.

GÜZEL GÜNLERE KAVUŞMAK İÇİN DUA EDELİM

Ramazan ayı birlik beraberlik dayanışma ve kardeşlik ile maneviyatın daha da güçlü yaşandığı bir aydır. Birlik ve beraberlik içinde hareket edip yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ulaşmanın feyzini yaşayarak zor günleri hep birlikte aşmalıyız. Özelikle deprem bölgemizde maneviyatı ve yardımlaşma duygularını en üst seviyede yaşamalıyız. Ramazan ayında tüm dertlerimizden kurtulmak için bol bol dua edelim. Rabbimizden sağlık huzur ve mutluluk dileyelim. Ramazan sofralarımıza bereketin gelmesi yeniden camilerimizi doldurarak omuz omuza saf tutup ibadetlerimizi yapabilmek ve güzel günlere kavuşmak için dua edelim. Bu duygu ve düşüncelerle Tüm İslam Aleminin ve vatandaşlarımızın Mübarek Ramazan ayını kutluyor sağlık mutluluk ve afiyet içerisinde bir Ramazan ayı geçirmelerini diliyorum” dedi.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Güncel Haberler

Etkinlik Haberleri

Proje Haberleri

Ziyaretler

Basında Biz