Başkan Şayir´den Kaymakam Kubilay´a Fahri Hemşerilik Beratı

Orjinal Resim

Belediye Başkanımız Hamza Şayir, göreve geldiği günden bu yana Dilovası’nın gelişimine büyük katkılar sunan Kaymakamımız Dr. Metin Kubilay’a Fahri Hemşerilik beratı takdim etti.

Dilovası Belediyesi Mart ayı meclis toplantısında alınan kararla fahri hemşehri ilan edilen Kaymakamımız Dr. Metin Kubilay’a, Belediye Başkanımız Hamza Şayir tarafından fahri hemşehrilik beratı takdim edildi. 

TÖREN DÜZENLENDİ

Dilovası Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen berat takdim törenine Kaymakamımız Dr. Metin Kubilay, Belediye Başkanımız Hamza Şayir, Başkan Yardımcılarımız, meclis üyelerimiz ve mahalle muhtarlarımız katıldı.

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLMİŞTİ 

Berat takdim töreninin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Hamza Şayir, “Göreve geldiği günden bu yana yaptığı projelerle Dilovası’nın gelişimine katkı sunan, bize her daim yol gösteren Kaymakamımız Dr. Metin Kubilay’ın “Fahri Hemşehri Berat” takdimini hep birlikte gerçekleştiriyoruz. Kaymakamımıza ilçemize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

GÜZEL PROJELERE İMZA ATTIK

Kaymakamımız Dr. Metin Kubilay ise yaptığı konuşmasında “6 Eylül 2021 tarihinde görev vesilesi ile geldiğim Dilovası’nda birlik ve beraberlik içerisinde Belediyemizle, kamu kurumlarımızla, muhtarlarımızla, STK’larımızla ve sanayicilerimizle güzel projelere imza attık. İnşallah bundan sonra da yine hep birlikte Dilovası’nın gelişmesi ve her alanda marka şehir olabilmesi için çalışacağız.

KAYMAKAMIMIZ DR. METİN KUBİLAY’DAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ HAMZA ŞAYİR VE MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR

1,5 yıl gibi kısa sürede yaptığımız çalışmalar neticesinde Dilovası Belediye Başkanımız ve değerli meclis üyelerinin almış olduğu fahri hemşehrilik ünvanı beni onurlandırmıştır. Başkanımız ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HAMZA ŞAYİR, TAKDİM ETTİ

Konuşmaların ardından Belediye Başkanımız Hamza Şayir, hazırlanan fahri hemşehri beratını Kaymakamımız Dr. Metin Kubilay’a takdim etti. Daha sonra hep birlikte günün anısına hatıra fotoğrağı çektirdiler.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Güncel Haberler

Etkinlik Haberleri

Proje Haberleri

Ziyaretler

Basında Biz