Dilovası´nda Ortak Alanlar Dezenfekte Ediliyor

Orjinal Resim

Belediyemiz, son aylarda artan salgın hastalık nedeniyle ilçe genelinde dezenfekte çalışması başlattı.

Pandemi sürecinin sona ermesi sonrası dezenfekte çalışmalarına ara veren Belediyemiz, son aylarda ülke genelinde artan salgın nedeniyle yeniden dezenfekte çalışmalarına başladı. Tüm yurtta önemli oranda artış gösteren salgın nedeniyle vatandaşlar uzun süre hastalıktan kurtulmak için uğraşırken, Belediyemiz yaşanan salgın karşısında tedbirlerini artırdı.

VATANDAŞIN SAĞLIĞI İÇİN

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki tüm cadde ve sokaklarla birlikte cami bahçeleri ve çocuk parklarında vatandaşların sağlığını düşünerek dezenfekte ve temizlik çalışması ile yaşanan salgına karşı tedbirlerini artırdı.

ORTAK ALANLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

Halkın sağlığına önem verdiklerini dile getiren Belediye Başkanımız Hamza Şayir, yaptığı açıklama da “Ülkemizde son aylarda artış gösteren salgın sonrası Dilovası Belediyesi olarak ilçe genelinde temizlik ve dezenfekte çalışmalarımızı hazırladığımız program kapsamında başlattık. Dilovası halkının yoğun olarak kullandığı ortak alanlarında temizlik ve dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirdik. Dilovası Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru için gerekli bütün tedbirleri aldık ve almaya devam ediyoruz.” dedi.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Güncel Haberler

Etkinlik Haberleri

Proje Haberleri

Ziyaretler

Basında Biz