Dilovası Belediyesi vurmadık kapı, dokunmadık yürek bırakmıyor!

Belediye Başkanımız Hamza Şayir, ilçede bir ilke imza atarak hem koronavirüs salgınıyla mücadele, hemde Ramazan ayı nedeniyle ilçede ki tüm hanelere gıda yardımı çalışmasını tüm hızıyla devam ettiriyor.

SEFERBERLİK BAŞLATTI

Dilovası Belediyesi’nin yaklaşık 10 gün önce başlattığı yardım ve dayanışma seferberliği kapsamında gıda kolileri ile patates-soğan paketleri Vefa Destek Grubu ve belediye personellerinden oluşan ekipler tarafından gece-gündüz demeden vatandaşlara ulaştırılıyor.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ SERGİLİYOR

Tam kadro sahaya inen Vefa Destek Grubu ve Dilovası Belediyesi personeline zaman zaman Başkan Şayir’de eşlik ediyor.

 ilçede sosyal belediyecilik örneği sergileyerek yardıma muhtaç, gelir durumu düşük aileler başta olmak üzere, tüm vatandaşlara kendi elleriyle gıda yardımı ulaştıran Başkan Şayir, taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanıyor.

VATANDAŞLARA MORAL VERİYORLAR

Başkan Şayir’in gıda dağıtım çalışmasına önceki gün AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca’da eşlik etti. Başkan Şayir ve beraberindekiler ziyaret ettikleri evlerde vatandaşlar ile sohbet ederek, evlerinde kalmalarını ve kendilerinin her zaman yanlarında olduklarını hatırlattı.

Oluşturulma Tarihi : 28.04.2020