Toltar mahalle ziyaretinde

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Diliskelesi Mahallesinde vatandaşlar bir araya gelerek çeşitli incelemelerde bulunarak mahalle sakinlerini dinledi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Mahalle sakinleri ile tek tek görüşen Başkan Toltar, hem sohbet etti, hem de Dilovası Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları anlattı. Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Toltar, kendisine iletilen tüm taleplerin en kısa zamanda yerine getirileceğini belirtti. Belediye tarafından mahallelerine kazandırılan hizmetlerden memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, yapılan çalışmalardan dolayı Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a teşekkür etti.

Mahalle sakinleri ile konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Birçok alanda sürdürdüğümüz çalışmalarımızı tamamladık, Diğer çalışmalarımız ise devam ediyor, yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceliyoruz bu vesile ile  vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı buluyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz. Halkımıza ne kadar hizmet götürürsek, halkımız bunun karşılığını en iyi şekilde veriyor, bunları da sözleriyle ifade ediyorlar. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini şimdiye kadar boşa çıkartmadık, bundan sonra da çıkartmayacağız. Mahallelerimize yaptığımız hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 26.09.2017